CZ EN PL DE

Kateřina Nash exklusivně na Singltreku pod Smrkem!!

foto

Včera 19.6.2013 přivítalo Nové Město pod Smrkem a Singltrek pod Smrkem velice milou a váženou návštěvu. Pozvání nástupního místa Centrum U Kyselky přijala přední světová a naše nejúspěšnější cyklistka KATEŘINA NASH.

Členka amerického profesionálního týmu LUNA PRO přijela v doprovodu týmového manažera Waldka Stepniowskeho  trénovat před začínajícím mistrovstvím Evropy a zároveň chtěla okusit jedinečnou atmosféru a rozmanitost místních stezek.

Po poskytnutí rozhovorů pro média se druhá žena posledního závodu Světového poháru vydala v doprovodu týmu Centra U Kyselky  na dvouhodinový trénink na stezkách, kde se podle jejích slov cítila jako ryba ve vodě. Aby také ne! Vždyť Katka sama bydlí v Kalifornských horách, které jsou podobnými unikátními stezkami propletené.

Podle slov Katky jsou tyto stezky opravdový světový unikát a svým hravým profilem se z něj může stát jak příjemné místo pro vyjížďku rodiny s dětmi, tak se na něm dá trénovat na vrcholné akce, které Katku v tomto roce ještě čekají.

Po projížďce se Katka osvěžila v místním potoce a vyrazila na oběd se starostou města Pavlem Smutným. Celé setkání se neslo v přátelském duchu, jelikož Kateřina i pan starosta rádi vyrazí na kolo, nebo do hor a proto si bylo stále  o čem povídat. Z Nového Města pod Smrkem pak Kateřina vyrazila směrem na  švýcarský Bern, kde již dnes 20.6.2013 bude členkou štafety českého národního týmu a v neděli jí čeká závod žen, kde by chtěla k již získané bronzové medaili přidat další, snad i cennější  kov.

A my ji budeme držet pěsti……

 

Za nádherné fotografie děkujeme Michalu Červenému ze servru MTBs.

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Partneři: ERV
© 2013 - 2024 Trek centrum U Kyselky | www.trek-centrum.cz Vytvořil Webaz.cz